Ochranné masky na tvár

Náš eshop ponúka ochranné pomôcky tej najvyššej kvality. Certifikované masky i z NANO materiálov odoberáme výhradne od overených dodávateľov. Prevažná väčšina z nich je českej výroby. 

#ShowMore#

Masky na tvár predstavujú základný a najrozšírenejší prostriedok prevencie proti šíreniu nákazy. Jednorázové zdravotnícke masky od českého výrobcu Mesaverde sú vďaka certifikovanému trojvrstvovému materiálu dobre priedušné a poskytujú vynikajúci komfort pri nosení. Ponúkame tiež v detskej variante s rôznymi farebnými vzormi, čo vaše deti určite ocenia. Jednorázové výrobky slúžia predovšetkým k ochrane vašeho okolia pred kvapôčkami, ich nosenie ale nezaručuje stopercentnú ochranu nositeľa pred nákazou. Filtračné schopnosti sú ale obmedzené. I tak má ich kolektívne nosenie obrovský význam. Nezabúdajme prosím: Nosením chránim teba, chránim seba!

Vyššiu úroveň ochrany pre nositeľa poskytujú Nano masky, ktoré filtrujú vírusy, baktérie a ďalšie škodliviny z vonkajšieho prostredia. V našej ponuke nájdete  päťvrstvového Promedor24 s účinnosťou filtra najmenej 95 % a tiež ochranné respirátory.

V eshope Preventiko si tiež vyberiete z nejširšej ponuky certifikovaných nano produktov od českých výrobcov. Ponúkame najlepšie nano produkty  Batist, Cubo a Spurtex na jednom mieste. Nanovláknová štruktúra slúži ako filter, ktorý zachycuje vírusy, baktérie a iné škodlivé častice. Napríklad nano rúška Cubo, tzv. Rolls-Royce medzi nano maskami, zachytia viac ako 99,9 % vírusov. Pokiaľ hľadáte nadštandardnú ochranu pre seba, svoju rodinu alebo zamestnancov, sú práve tieto to pravé pre vás. 

 

Najpredávanejšie

1
30 1130
Značky
 

Stránka 1 z 2 - 13 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 13 položiek celkom