Respilon VK RESPIPRO hnedý (2 ks / balenie) - 8,75 Eur/ks

 
Tip Zväčšiť
 • 1 z 7
 

VK RespiPro vírusy nielen zachytáva, ale aj efektívne deaktivuje vďaka vrstve nanovlákna a akcelerovanému oxidu medi. Má samosterilizačnú funkciu, takže je možné nosiť ho opakovane po dobu až 1 týždňa bez akejkoľvek starostlivosti. Umožňuje pohodlné dýchanie a rozprávanie. Je dostupný v dvoch veľkostiach, M a L. Vyrobené v Brne.

Dostupnosť Zvoľte variant NA CESTĚ Skladem (3 ks)
Variant
Bežná cena €20,11
Ušetríte €0,61 (–3 %)
Cena €16,12 bez DPH
€19,50    
Značka Respilon
Kategória Masky na tvár
Záruka 2 roky
 

Samosterilizačný VK RespiPro

Vďaka svojím unikátnym vlastnostiam, ako je filtrácia a následná deaktivácia vírusov, nízka hmotnosť a priedušnosť, poskytuje VK RespiPro dlhodobú a opakovanú ochranu každému užívateľovi. Doprajte svojej imunite neustále spoľahlivý firewall!

Certifikovaný podľa EU normy RFU 02.075 ver. 2. Ako pre tento konkrétny účel vyžadujú odporúčania Svetovej zdravotníckej organizácie.

 • Membrána z nanovlákna zachytáva 99,7-99,9 % vírusov.
 • Akcelerovaný oxid medi vo vnútornej a vo vonkajšej strane efektívne deaktivuje vírusy z okolia aj zo strany samotného užívateľa.
 • Vďaka samosterilizačnej technológií nevyžaduje žiadnu údržbu ako je pranie alebo dezinfikovanie.
 • Eliminuje riziko kroskontaminácie (zanesenie vírusu vlastným dotykom alebo infikovaním sa počas manipulácie).
 • Za predpokladu, že produkt používate 5-6 hodín denne, vydrží vám až 1 týždeň.
 • Unikátny anatomický tvar bezchybne sadne na každú tvár. Nosný klip zaručuje, že sa vzduch nenasáva pod masku nežiadúcimi cestami.
 • Extrémne ľahký. Hmotnosť veľkosti M je len 3,2 g a veľkosti L 3,7 g.
 • Pohodlný, dobre sa dýcha a rozpráva.
 • Špecifická farba medi.
 • VK RespiPro je ekologické a ekonomické riešenie. Hodina adekvátnej ochrany vychádza na menej ako 0,34 €.
 • Na tvári masku drží dvojica gumičiek. Pre lepšiu priľnavosť je možné gumičky za hlavou zopnúť pomocou priloženej plastovej spony.
 • VK RespiPro je certifikovaný podľa EU normy RFU 02.075 ver. 2.
 • Vyrobené v ČR v Brne.

 

Ako funguje VK RespiPro?

VK RespiPro pracuje na princípe dvojitej bariéry. Spoľahlivý ochranný filter tvorí membrána z nanovlákien (tisíckrát tenších ako ľudský vlas) zachytávajúca až 99,9 % vírusov. Vrstvy s akcelerovaným oxidom medi z vnútornej a z vonkajšej strany sa postarajú o deaktiváciu zachytených vírusov, či už pochádzajú z okolitého prostredia alebo od samotného užívateľa, ak je infikovaný. Neustále se sám sterilizuje.

Nanovláknový RespiPro funguje na princípe mechanického zachytávania častíc. Oproti bežným maskám, ktoré fungujú na princípe elektrostatického náboja, se tak neznižuje jeho filtračná účinnosť zvýšenou vlhkosťou pri dýchaní.

Ako dlho môžem používať jeden VK RespiPro?

Vďaka samosterilizačnej funkcii je možné VK RespiPro nosiť opakovane podľa potreby. Žiadna ďalšia starostlivosť nie je nutná.

Za predpokladu, že používate 5-6 hodín denne, vydrží vám približne jeden týždeň. Naše odporúčanie doby nosenia sa nevzťahuje k funkčnosti akcelerovaného oxidu medi, ten stále funguje, ale k skutočnosti, že pri opakovanom používaní dochádza k opotrebovaniu materiálu (možnému uvoľneniu gumičiek, prípadnému opotrebovaniu nosového klipu, k možnému uvoľneniu face-fitu alebo k priľnavosti masky, čo je pri ochrane dýchacieho ústrojenstva zásadné ).

 

Ako vybrať správnu veľkosť?

 Odmerajte vzdialenosť (v cm) od okraja ucha ke koreňu nosa

veľkosť "M" < 12 cm, veľkosť "L"<16 cm.

 

Dôležité upozornenie: tento produkt nie je vhodný pre deti do 2,5 roku. Ak produkt používajú deti, tak vždy pod dohľadom rodičov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: