O nás

Vaše zdravie je u nás na prvom mieste  

Ako špecialisti v oblasti prevencie a ochrany zdravia sme sa rozhodli v súčasnej situácii podať pomocnú ruku firmám a koncovým zákazníkom, pomôcť zorientovať sa vo veľkej ponuke ochranných prostriedkov a služieb a poskytnúť v tejto oblasti komplexné riešenia.  

Na prvé miesto staviame kvalitu a tak si svojich dodávateľom starostlivo vyberáme, certifikáty produktov precízne overujeme a produkty skúšame doslova na vlastnej koži. Vďaka tomu vám môžeme garantovať vysokú kvalitu a bezpečnosť nami dodávaných ochranných pomôcok. Dodávateľov zároveň vyberáme primárne medzi európskymi firmami.  

V súčasnej dobe u nás nájdete výber českých certifikovaných rúšok a nanorúšok, vrátane výrobkov zabezpečujúcich ich sterilizáciu.  

Pretože z vlastnej skúsenosti veľmi dobre vieme, že čas znamená peniaze (a v našom odvetví i zdravie), riešime všetky zákazky v čo možno najkratšom čase. Objednávky z e-shopu odosielame ešte v deň objednania (pokiaľ bola objednávka dokončená do 11:00), alebo najneskôr nasledujúci pracovný deň. Služby profesionálnej dezinfekcie realizujeme do 48 hodín od objednania. 

Okrem predaja ochranných pomôcok a poskytovania dezinfekčných služieb sa venujeme i informačnej osvete. Tu sú našou oporou a veľkou pomocou odborní garanti z oblasti medicíny, vedy a prevencie zdravia, vďaka ktorým vám môžeme dodávať aktuálne, pravdivé a overené informácie. V našej poradni zákazníci pravidelne nachádzajú blogové články a videá venujúce sa aktuálnym témam a uľahčujúce orientáciu na tomto neprehľadnom trhu.  

Garanti kvality našich služieb sú všetci zamestnanci, ktorí sú prioritne zameraní na spokojného zákazníka. Týmto dosahujeme vysokú kvalitu napríklad v hodnotení obchodov na portále  Heureka.cz.

Veríme, že nákup u nás je pre Vás príjemný a všetko prebieha hladko, vrátane dodávky tovaru. Len s Vami, našimi zákazníkmi, môžeme poskytované služby ďalej zlepšovať.

Ďakujeme za Vašu priazeň.

Tým PREVENTIKO.sk