Germicídna UV-C lampa PREVENTIKO s ozonizérom

 
Akcia Zväčšiť
 • 1 z 8
 

Germicídna UV-C lampa PREVENTIKO s ozonizérom, s diaľkovým ovládačom. Slúži k preventívnej dezinfekcii priestorov. Jedna z najúčinnejších germicídnych lámp na trhu. Zničí 99,9% baktérií, vírusov vrátane koronavírusu a alergénov. Dezinfikuje priestory až do veľkosti 60 m2.

Základné parametre: 36 W, 220 V, vyžarovací uhol 360°, vlnová dĺžka ultrafialového žiarenia 185 nm, rozmery 460x190 mm. Pri spustení nesmú byť v miestnosti kvety ani iné živé organizmy. 

Dostupnosť Skladom (31 ks)
Môžeme doručiť do
1.7.2024
Bežná cena €119,12
Ušetríte €59,12 (–49 %)
Cena €49,59 bez DPH
€60    
Značka PREVENTIKO
Kategória UV-C lampy
Záruka 2 roky
 

GERMICÍDNA UV-C LAMPA PREVENTIKO  S OZONIZÉROM

Chráňte sa pred vírusmi a baktériami  

Germicídna UV-C lampa PREVENTIKO s ozonizérom vám pomôže rýchle a účinne vydezinfikovať vaše interiéry. Jedná sa o moderný spôsob dezinfekcie pomocou ultrafialových lúčov. UV-C žiarenie zničí 99,9% všetkých vírusov, baktérií, plesní a roztočov nielen na povrchoch, ale tiež vo vzduchu.  Je preukázané, že UV-C žiarenie likviduje koronavírus spôsobujúci ochorenie COVID-19. UV-C lampa je vhodná pre použitie v domácnostiach a komerčných priestoroch. Dezinfikuje miestnosti do veľkosti až 60 m2.

ako UV-C lampa funguje

UV-C lampa pracuje na báze ultrafialového žiarenia, ktoré patrí k najúčinnejším spôsobom dezinfekcie priestorov. Ultrafialový lúč s vlnovou dĺžkou svetla 185 nm preniká cez bunkovú membránu škodlivých mikroorganizmov a trvale ničí ich DNA štruktúru. Tým zabraňuje ich množeniu.

Pôsobenie UV-C žiarenia výrazne zvyšuje vstavaný generátor ozónu, ktorý má silné sterilizačné a dezinfekčné účinky. Táto germicídna lampa teda funguje na báze tzv. duálnej dezinfekcie pomocou ultrafialového žiarenia a ozónu. Vďaka tomu získate vysoko účinný prístroj, ktorý likviduje nielen škodlivé mikroorganizmy, ale pomáha eliminovať tiež pachy. 

Použitie UV-C lampy je jednoduché. Stačí ju zapojiť do elektrickej zásuvky, čím prístroj prejde do pohotovostného režimu. Po nastavení času trvania dezinfekcie lampa začne s miernym oneskorením vďaka funkcii oneskoreného zopnutia pracovať - svetelná trubica sa rozsvieti na modro. Po ukončení nastaveného cyklu sa sama vypne. Po celú dobu čistenia nevstupujte do miestnosti. 

Jednoduché ovládanie pomocou ovládača 

Súčasťou balenia je diaľkový ovládač s časovačom, ktorý umožňuje nastaviť dĺžku cyklu na 15, 30, 60, 90 min. Ovládač má rovnaké ovládacie funkcie ako ovládacie tlačidlá na lište UV-C lampy, takže môžete lampu pohodlne a bezpečne ovládať z diaľky. 

Dezinfikuje povrchy i vzduch v interiéri

Na rozdiel od bežnej dezinfekcie, germicídna UV-C lampa vydezinfikuje nielen povrchy v miestnosti, ale tiež vzduch. Pomcou UV-C lampy môžete vydezinfikovať tiež rôzne predmety ako napr. posteľné poťahy, oblečenie, kľúče, nanorúška a pod. Nepoložte ich ale priamo na lampu, len do jej blízkosti.  

Dezinfekcia pomocou germicídnej UV-C lampy je rýchla 

Dĺžka cyklu závisí na veľkosti miestnosti. Stačí len 15-60 minút a máte vydezinfikované. 

Bezprostredne po vypnutí lampy cca približne hodinu do miestnosti nevstupujte a počkajte, až sa ozón rozloží na kyslík. Následne 15 min. riadne vyvetrajte. Potom môžete priestory plne využívať. 

Germicídna UV-C lampa je bezpečná

Používanie UV-C lampy PREVENTIKO je bezpečné za predpokladu dodržovania návodu na použitie. 

POZOR: Dlhodobé priame UV-C žiarenie môže spôsobiť popálenie očí alebo pokožky. Preto v miestnosti, kde je lampa práve v prevádzke, nemôžu byť prítomní ľudia, zvieratá a rastliny. Odstráňte tiež všetky na UV žiarenie citlivé predmety ako obrazy, fotografie, hodváb a pod. 

Pred použitím si přečítajte návod na použitie, kde nájdete podrobne všetky bezpečnostné pokyny. 

Dezinfikovať UV-C žiarením je ekologické

Germicídna UV-C lampa pracuje výhradne na báze ultrafialového žiarenia bez použitia chemických prostriedkov. Procesom dezinfekcie nevznikajú žiadne odpadové látky. Dezinfikujete ekologicky.

Kúpite jednorázovo, používate až 8 000 hodín 

Svetelná trubica v lampe, ktorá vysiela ultrafialové lúče, má pri správnom používaní a skladovaní prístroja životnosť 8 000 hodin. Trubica je vymeniteľná. Vďaka tomu získate dlhodobého pomocníka pre dezinfekciu vašich interiérov. 

Moderný kompaktný design

Germicídna UV-C lampa PREVENTIKO má moderný design v čiernej farbe. Jej kompaktná veľkosť umožňuje dobré skladovanie. Konštrukcia je vyrobená z kovu, vďaka čomu je lampa odolná. 

Kde je možné UV-C lampu využívať

Germicídna lampa má všestranné využitie a bude dobrým pomocníkom pre všetky:

 • domácnosti
 • kancelárie
 • výrobné priestory
 • obchody
 • hotely a reštaurácie 
 • wellness zariadenia
 • fitness centrá
 • kaderníctva a kozmetické salóny
 • ordinácie a čakárne 
 • verejné priestory 

 

Germicídne účinky

UV-C lampa zničí 99,9% baktérií, vírusov vrátane koronavírusu, plesní, na povrchoch i vo vzduchu. 

Šetrnosť k prírode

Používanie UV-C lampy je ekologické - bez chemikálií a vzniku odpadových látok.

Priaznivá cena

Obstarajte jednorázovo, dezinfikujte bez cudzej pomoci opakovane až 8 000 hodín.

Technické parametre:

Napätie: AC220V

Frekvencia: 50 Hz

Baktericídny faktor: UV 185 nm, 120 um/cm2

Úžitková plocha: 30-60 m2

Spôsob časovania: Fázy ovládača elektronického spínača.

Indukčný režim: Mikrovlnný

Spôsob ovládania: manuálne na prístroji, bezdrôtovým ovládaním 

Výkonný štandard: GB19258-2012

Množstvo vytvoreného ozónu 1 hodinu prevádzky. 3,5g-4 g

Veľkosť: 460x190 mm

Súčasťou balenia je UV-C lampa, ovládač a návod na použitie. 

Batérie nie sú súčasťou balenia.

 

 

 

Podobné produkty

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:
KF Avatar autora Germicidná UV-C lampa Preventiko s ozonizátorom 3.12.2021 09:49
Doručovateľ mi dodal nefunkčnú Germicidnú UV-C lampu Preventiko s ozonizátorom. a s diaľkovým ovládaním Vrátil som ju poštou dňa 2.12.2021 dodávateľovi s požiadavkou na výmenu za funkčnú lampu. Očakávam čo najskoršie dodanie novej funkčnej lampy. P.S. Po jej zapojenií do siete som postupoval presne podľa priloženého návodu.
Odpovedať
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
J Avatar autora | 22.1.2021
spokojná. tovar došiel v poriadku. plne ho využívame. odporúčam. jednoduché ovládanie :)paráda