Ručná germicídna lampa

 
Akcia Novinka Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Ručná germicídna lampa slúži k dezinfekcii predmetov. Zvolený predmet stačí nasvietiť na 10 sekúnd zo vzdialenosti 1-5 centimetrov a nasvietený povrch je okamžite vydezinfikovaný. Lampa usmrtí 99,9% baktérií a vírusov vrátane koronavírusu. Bezpečnostná poistka slúži k zamedzeniu použitia deťmi. Gyroskopový senzor vypnutia chráni proti nechcenému nasvieteniu očí. Nabíjanie cez USB - C kábel, ktorý je súčasťou balenia. 

Základné parametre: 60mW, 3600 mAh, vyžarovací uhol 120°, vlnová dĺžka ultrafialového žiarenia  253,7 nm. Doba prevádzky do 150 minút. Výrobok má EMC certifikát. Životnosť UVC-LED žiaroviek 10.000 hodín. Vyrobené v Číne.

Dostupnosť Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do
1.7.2024
Bežná cena €111
Ušetríte €41 (–36 %)
Cena €57,85 bez DPH
€70    
Značka GSEO
Kategória UV-C lampy
Záruka 2 roky
 

ručná GERMICíDNa UV-C LAMPA 

 

Ručná germicídna aku lampa vám pomôže rýchle a účinne vydezinfikovať predmety vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Jedná sa o moderný spôsob dezinfekcie pomocou ultrafialových lúčov. UV-C žiarenie zničí 99,9% všetkých vírusov, baktérií a plesní nielen na povrchoch. Je preukázané, že UV-C žiarenie likviduje koronavírus spôsobujúci ochorenie COVID-19. Ručná germicídna lampa je vhodná pre použítie v domácnostiach a komerčných priestoroch. Dezinfikuje okamžite nasvietené miesto do 10 sekúnd.

Ako lampa funguje

Germicídna lampa pracuje na báze ultrafialového žiarenia, ktoré patrí k najúčinnejším spôsobom dezinfekcie priestorov. Ultrafialový lúč s vlnovou dĺžkou svetla 253,7 nm preniká cez bunkovú membránu škodlivých mikroorganizmov a trvale ničí ich DNA štruktúru. Tým zabraňuje ich množeniu.

Použitie UV-C lampy je jednoduché: stlačte tlačidlo po dobu 1,5 sekundy, čím prístroj prejde do čistiaceho režimu - led diódy sa rozsvietia na modro. Opakovaným stlačením tlačidla sa lampa vypne. Krátke stlačenie aktivuje svietidlo v čele lamply.

 

 

Dezinfikuje povrchy

Na rozdiel od bežnej dezinfekcie, germicídna prenosná LED lampa vydezinfikuje povrchy a predmety v miestnosti. S jej pomocou môžete vydezinfikovať predmety ako napríklad oblečenie, nákup, kľúče, nanorúška, kľučky dverí, volant auta. 

Dezinfekcia pomcou germicídnej lampy je rýchla 

Stačí 10 sekúnd zo vzdialenosti 1-5 centimetrov a nasvietený povrch je čistý. 

Používanie germicídnej lampy je úplne bezpečné za predpokladu dodržovania návodu na použitie. Výrobok nie je určený pre deti do 12 rokov.  

POZOR: Dlhodobé priame UV-C žiarenie môže spôsobiť popálenie očí alebo pokožky. Nevystavujte pokožku priamemu svetlu z prenosnej lampy. 
Pred použitím si prečítajte návod na použitie, kde nájdete podrobne všetky bezpečnostné pokyny. 

Dezinfikovať UV-C žiarením je ekologické

Germicidní UV-C lampa pracuje výhradne na báze ultrafialového žiarenia bez použitia chemických prostriedkov. Procesom dezinfekcie nevznikajú žádné odpadové látky. Dezinfikujete ekologicky.

Kúpite jednorázovo, používate až 8 000 hodín

Led diódy v lampe, ktorá vysiela ultrafialové lúče, majú pri správnom používaní a skladovaní prístroja životnosť životnosť 8 000 hodín. Vďaka tomu získate dlhodobého pomocníka pre dezinfekciu vašich interiérov.

 

Moderný kompaktný design

 

Ručná germicídna LED lampa má moderný design v bielej farbe. Jej kompaktná veľkosť umožňuje  dobré skladovanie a transport.  Použitie stojanu umožní lampu nechať stáť a svietiť. Praktický je tiež výsuvný háčik k zaveseniu. Kapacita akumulátora umožňuje prevádzku lampy až 150 minút. Svietidlo na čelnej strane zvyšuje využitie lampy.  

Kde je možné ručnú germicídnu lampa využívať  

 
  • domácnosti (hračky, kľučky, vodorovné plochy, nákupy, mobily, WC dosky, chladnička)
  • kancelárie  (klávesnice, telefóny, tlačidla, ovládacie panely)
  • auta (volant, držadlá, sedadlá)
  • výrobné priestory 
  • obchody 
  • hotely a reštaurácie
  • wellness zariadenia
  • fitness centrá
  • kaderníctva a kozmetické salóny 

 

Germicídne účinky

UV-C lampa zničí 99,9% baktérií, vírusov vrátane koronavírusu a plesní na povrchoch i vo vzduchu. 

Šetrnosť k prírode 

Používanie UV-C lampy je ekologické - bez chemikálií a vzniku odpadových látok.
 

Technické parametre

Číslo modelu: G807U

Výkon: 60mW

Napätie: DC 3.7V

Prevádzková doba UVC lampy: až 150 minút

Baktericídny faktor: UV 253,7 nm.

Parametre čelného svietidla:

Doba prevádzky: 12 hodín

Osvetlenie: 110lm

Teplota svetla: 5000K

Kapacita batérie: 3600mAh (typ 18650Lithium baterie)

Nabíjací príkon: 5V ==2A

Veľkosť: 208x 60x 35 mm

Hmotnosť: 325g

Nabíjanie: USB-C 

 

 

Podobné produkty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: